Przejdź do treści

Dowiedz się więcej o PREFABET Ostrów Wielkopolski

Firma PREFABET Ostrów Wielkopolski z początkiem  2020 roku włączona została do Grupy Nabzdyk. Siedziba PREFABET mieści się w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Rejtana 58. Historia firmy sięga 1962 roku, kiedy to również pod nazwą PREFABET funkcjonowała nieprzerwanie po dzień dzisiejszy. Nowy właściciel firmy planuje prowadzić zrównoważony rozwój przedsiębiorstwa, podobnie jak ma to miejsce z firmą Nabzdyk – aktualny lider na lokalnym rynku w zakresie dystrybucji kruszywa naturalnego oraz firmę, która zyskuje coraz mocniejszą pozycję w produkcji betonu towarowego. Obecnie jest to jedna z najszybciej rozwijającej się betoniarni w powiecie ostrowskim w ciągu ostatnich 2 lat.

Bloki betonowe lego

Poznaj firmę Nabzdyk

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z długoletnim doświadczeniem , której początki sięgają lat 70.

Nasza wiedza oraz doświadczenie, które zdobyliśmy przez ten kres procentuje wysoką jakością wykonanych usług jak również zadowoleniem klienta. Prowadzimy działalność nieprzerwanie od 1989 roku, obecnie firmę rodzinną zaczyna już prowadzić trzecie pokolenie.

Już od prawie 30 lat posiadamy własne kopalnie kruszyw z których dostarczamy codziennie kruszywa takie jak: piasek , piasek płukany, żwir czy pospółka na terenie miasta Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Pleszew czy Kalisz. Obecnie posiadamy kopalnie w 3 powiatach Ostrowskim, Ostrzeszowskim oraz Oleśnickim dzięki czemu jesteśmy jednym z liderów w Południowej Wielkopolsce w branży kruszyw naturalnych.

Od 2017 roku rozszerzyła swoją działalność o betony towarowe, betony nawierzchniowe, posadzki przemysłowe, stabilizacje czy też zaprawy murarskie. Postawianie betoniarni na granicy Ostrowa Wielkopolskiego przy obwodnicy S11 daje Nam możliwość szybkiego dostarczenia betonu dla Powiatu Ostrowskiego, Pleszewskiego, Kaliskiego czy Ostrzeszowskiego.

Nasza szeroka i nowoczesna flota sprzętu budowlanego oraz transportowego jak również wykwalifikowana i doświadczona kadra gwarantuje wysoką jakość usług, szybkie terminy realizacji oraz wzorową współpracę.