Przejdź do treści

Ściany oporowe od PREFABET

Ściany oporowe od PREFABET dostępne typu „L”, „I” oraz „T”. Wyrób o szerokim zastosowaniu konstrukcji inżynierskich m.in. w drogownictwie, budownictwie ogólnym, lądowym, przemysłowym oraz rolniczym. Doskonale sprawdzają się jako zabezpieczeniem skarpy, nasypu, sypkiego surowca, a nawet przy kształtowaniu nierównego terenu. Ich niebywałym atutem jest wysoka odporność powierzchni wewnętrznej i zewnętrznej na nacisk. Obciążenie jesteśmy w stanie dopasować do potrzeb klienta.

Charakterystyka ścian oporowych od PREFABET

Do produkcji ścian oporowych wykorzystujemy najwyższej jakości beton klasy C25/30 w klasie ekspozycji X0 oraz w C30/37 w klasie ekspozycji XC3, XF2, XA1. Mury Oporowe PREFABET produkowane są w dwóch klasach wytrzymałości na obciążenia naziomem: 5 kN/m2 oraz 33,3 kN/m2. Oferujemy także produkcję elementów oporowych na zamówienie według dokumentacji dostarczonej przez klienta.

Wykonujemy realizacje projektów ścian oporowych o wymiarach 80 cm szer. oraz wys. od 250 cm do 350 cm, o grubości ścianki 20 cm. Długość stopy dolnej jest uzależniona jest od wysokości ścianki oporowej.

Ponadto oferujemy również wykonanie ścian oporowych o wysokości od 50 cm do 250 cm i szer. od 50 cm do 300 cm, o grubości ścianki od 8 cm do 12 cm (grubość uzależniona od wysokości ściany).

Bloki betonowe od PREFABET

 

Jesteśmy producentem bloków betonowych. Bloki betonowe do wykonania boksów i zasieków kruszyw oraz murów oporowych. Bloki posiadają atestowane uchwyty do przenoszenia, produkowane są z betonu C25/30. W ofercie posiadamy na sprzedaż atestowane łańcuchy wraz ze sprzęgami dedykowanymi do kotew montowanych w blokach. Bloki betonowe przypominają klocki i również w ten sposób zostają układane, dzięki czemu ich ustawienie jest bardzo szybkie oraz proste.

Bloki betonowe lego

Zalety wykorzystywania ścian oporowych

Ściany oporowe od PREFABET to wysokiej jakości wyrób o szerokim zastosowaniu w branży budowlanej:

  • krótki czas montażu,
  • odporne na duże silne obciążenia w krótkim czasie po ustawieniu,
  • wysoka jakość powierzchni ścian,
    możliwość wykorzystania jako ogrodzeń,
  • wodoszczelne,
  • mrozoodporne.
sciana oporwa klasyczna
sciany oporowe l

Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę ścian opoowych