Przejdź do treści

Płyty betonowe drogowe

Płyty drogowe żelbetowe to wysokiej jakości, alternatywna opcja dla dróg asfaltowych, czy też parkingów i powierzchni użytkowych – utwardzonych inną formą. Betonowe płyty drogowe to wysokiej jakości produkty w bardzo rozsądnej cenie. Ich przewagą nad asfaltowym podłożem jest m.in. wysoka odporność na wszelkiego rodzaju zniszczenia oraz krótki czas układania. 

Oprócz konkurencyjnej ceny, wytworzenie drogi z płyt żelbetowych jest korzystniejsze dla wykonawcy z racji długotrwałego użytkowania oraz ewentualnej naprawy. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia, bez problemu wymienisz jeden fragment płyty. W dzisiejszych czasach płyty żelbetowe wykonane są z wysokiej jakości surowców, dzięki czemu są wysoce odporne na uszkodzenia..

Innym atutem jest ich wszechstronność i możliwość wielokrotnego użytkowania. Płyty drogowe świetnie sprawdzają się na placach budowy, skąd po zakończonej inwestycji mogą zostać zdemontowane i przetransportowane w inne miejsce. 

Nasza firma oferuje dostarczenie płyt drogowych, w każde miejsce w Polsce lub odbiór osobisty w siedzibie naszej firmy. Na życzenie klienta oprócz transportu, oferujemy również załadunek, rozładunek, a nawet ułożenie płyt żelbetowych w wyznaczonej lokalizacji.

Zastosowanie płyt drogowych z żelbetonu

Płyty drogowe żelbetowe dzięki swojej uniwersalności doskonale odnajdują się w najróżniejszych warunkach. Jako wieloletni producent w swoim portfolio mamy realizacje polegające m.in. na utwardzeniu stref dla ruchu kołowego oraz pieszego, miejsc składowania różnego rodzaju materiałów i urządzeń, utwardzeniu obszarów inwestycyjnych i przemysłowych.

Przeznaczenie płyt drogowych żelbetowych od PREFABET:

– budowa dróg stałych,

– szybka budowa dróg tymczasowych,

– utwardzenie placów budowy,

– utwardzenie terenów podmokłych o niestabilnym gruncie,

– utwardzenie nawierzchni użytkowej,

– budowa utwardzonej powierzchni parkingowej.

Oferta płyt drogowych z żelbetonu od PREFABET

Poznaj ofertę płyt drogowych od PREFABET i skontaktuj się z nami. Standardowa oferta skład się z trzech wariantów rozmiarowych. Płyty posiadają podwójne – gęste zbrojenie (ruszt górny + ruszt dolny + uszy transportowe, zespawane w jedną konstrukcję) z prętami o średnicy 8, 10 i 12 mm. W zależności od wymiaru produkujemy płyty z betonu klasy C30/37. Beton jest sukcesywnie badany przez uprawnione laboratoria i spełnia deklarowane wymogi.
ROZMIAR WAGA
300 x 150 x 15 cm 1620 kg
300 x 100 x 15 cm 1080 kg
300 x 150 x 18 cm 1945 kg
300 x 100 x 18 cm 1295 kg
* Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać niestandardowe wymiary płyt drogowych.
Płyty drogowe od PREFABET
plyty drogowe od prefabet

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o płytach drogowych PREFABET